Programma zaalseizoen 2018/2019


Klik hier om te kijken of je staat ingedeeld voor zaaldienst! 

week 49|03 t/m 09 dec 2018|Zaal

08 dec 12:45 uur

Hugo Girls E2 - H.V.S. E1

Wedstrijdnr: 1278
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: Sportcentrum Noorderend

08 dec 19:00 uur

Lacom '91 DS4 - H.V.S. DS1

Wedstrijdnr: 5723
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: Geestmerambacht

09 dec 11:00 uur

H.V.S. DA1 - Meervogels'60 DA1

Wedstrijdnr: 14182
Poule: Dames A-Jeugd Poule NW-NH DA-02 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: Esmee Tiebie

09 dec 14:00 uur

H.C.V.'90 DB1# - HVS/Petten DB1

Wedstrijdnr: 3183
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Kinheimhal
 

week 50|10 t/m 16 dec 2018|Zaal

16 dec 09:15 uur

H.V.S. D1# - D.S.O. D1#

Wedstrijdnr: 15719
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-04 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: Sanne vd Berg

16 dec 10:00 uur

HVS/Petten DB1 - Tornado DB1

Wedstrijdnr: 5472
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: Yvonne Lieshout - van Delft

16 dec 15:15 uur

H.V.S. E1 - S.C. Dynamo E2

Wedstrijdnr: 16081
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: Maura Wind en Indy Swart

16 dec 16:10 uur

H.V.S. DS1 - Vrone DS2

Wedstrijdnr: 16410
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: Greet Zuurbier

week 1|31 dec 2018 t/m 06 jan 2019|Zaal

05 jan 19:30 uur (Wedstrijd is nog niet zeker)

H.V.S. DS1 - Tonegido DS2

Wedstrijdnr: 14032
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter:

06 jan 10:45 uur

H.V.S. E1 - Hollandia T E2

Wedstrijdnr: 5409
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: 

06 jan 11:40 uur

H.V.S. D1# - Hollandia T D1

Wedstrijdnr: 15720
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-04 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: Sanne vd Berg

06 jan 12:25 uur

HVS/Petten DB1 - Hollandia T DB1

Wedstrijdnr: 2926
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: Yvonne Lieshout - van Delft

06 jan 13:25 uur

H.V.S. DA1 - Tonegido DA1

Wedstrijdnr: 14189
Poule: Dames A-Jeugd Poule NW-NH DA-02 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter:

week 2|07 t/m 13 jan 2019|Zaal

13 jan 11:00 uur

Victoria O DB1# - HVS/Petten DB1

Wedstrijdnr: 1049
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Stap, de

13 jan 11:40 uur

Schagen E2# - H.V.S. E1

Wedstrijdnr: 16394
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: Spartahal, de

13 jan 12:00 uur

Geel Zwart D1 - H.V.S. D1#

Wedstrijdnr: 15721
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-04 Z
Accomm: Multitreffer, de


13 jan 12:20 uur

Spartanen DA1 - H.V.S. DA1

Wedstrijdnr: 14211
Poule: Dames A-Jeugd Poule NW-NH DA-02 Z
Accomm: Kreek, de
 

13 jan 13:15 uur

Westfriesland/SEW DS5 - H.V.S. DS1

Wedstrijdnr: 3897
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: Dres, de
 

week 3|14 t/m 20 jan 2019|Zaal

19 jan 19:30 uur

H.V.S. DS1 - Hugo Girls DS4

Wedstrijdnr: 2948
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: 

20 jan 10:45 uur

H.V.S. E1 - Geel Zwart E2

Wedstrijdnr: 5205
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter:

20 jan 11:40 uur

H.V.S. D1# - Z.A.P. D2#

Wedstrijdnr: 15722
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-04 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: Sanne vd Berg

20 jan 12:25 uur

HVS/Petten DB1 - Hugo Girls DB1

Wedstrijdnr: 4056
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: Yvonne Lieshout - van Delft

20 jan 13:25 uur

H.V.S. DA1 - KSV DA3

Wedstrijdnr: 14188
Poule: Dames A-Jeugd Poule NW-NH DA-02 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: 

 

 

week 4|21 t/m 27 jan 2019|Zaal

26 jan 18:15 uur

Lacom '91 DB1 - HVS/Petten DB1

Wedstrijdnr: 5506
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Geestmerambacht
Veld: Hal A

27 jan 09:45 uur

J.H.C. E2 - H.V.S. E1

Wedstrijdnr: 1499
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: Sport aan Zee 1
Veld: Zaal 1

27 jan 10:30 uur

Kleine Sluis D1 - H.V.S. D1#

Wedstrijdnr: 15723
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-04 Z
Accomm: Veerburg, de
Veld: Veld 1

27 jan 11:30 uur

Kleine Sluis DS1 - H.V.S. DS1

Wedstrijdnr: 779
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: Veerburg, de
Veld: Veld 1

week 5|28 jan t/m 03 feb 2019|Zaal

02 feb 19:30 uur

H.V.S. DS1 - Z.A.P. DS3

Wedstrijdnr: 14245
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: Molentocht
Veld: Veld 1

03 feb 11:00 uur

H.V.S. E1 - D.S.O. E2

Wedstrijdnr: 16145
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: Molentocht
Veld: Veld 1

03 feb 11:55 uur

H.V.S. D1# - J.H.C. D1

Wedstrijdnr: 17187
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-04 Z
Accomm: Molentocht
Scheidsrechter: Sanne vd Berg

03 feb 12:40 uur

HVS/Petten DB1 - D.S.O. DB2#

Wedstrijdnr: 223
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Molentocht
Veld: Veld 1

03 feb 13:40 uur

H.V.S. DA1 - Spartanen DA1

Wedstrijdnr: 14185
Poule: Dames A-Jeugd Poule NW-NH DA-02 Z
Accomm: Molentocht
Veld: Veld 1

week 6|04 t/m 10 feb 2019|Zaal

10 feb 10:30 uur

Jupiter '76 E1 - H.V.S. E1

Wedstrijdnr: 16104
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: De Trije
Veld: zaal 1

10 feb 11:10 uur

Vrone DB2 - HVS/Petten DB1

Wedstrijdnr: 2771
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Oostwal, de
Veld: zaal 1

10 feb 12:25 uur

Jupiter '76 DS1 - H.V.S. DS1

Wedstrijdnr: 4648
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: De Trije
Veld: zaal 1

10 feb 12:45 uur

KSV DA3 - H.V.S. DA1

Wedstrijdnr: 14223
Poule: Dames A-Jeugd Poule NW-NH DA-02 Z
Accomm: De Draai
Veld: veld 1

week 9|25 feb t/m 03 mrt 2019|Zaal

03 mrt 09:00 uur

D.W.O.W. E1 - H.V.S. E1

Wedstrijdnr: 929
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: Zuiderzee
Veld: Veld 1

03 mrt 10:30 uur

Jupiter '76 D1# - H.V.S. D1#

Wedstrijdnr: 15741
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-04 Z
Accomm: De Trije
Veld: zaal 1

03 mrt 11:15 uur

H.V.S. DA1 - Con Zelo DA1

Wedstrijdnr: 14186
Poule: Dames A-Jeugd Poule NW-NH DA-02 Z
Accomm: Molentocht
Veld: Veld 1

03 mrt 12:00 uur

Commandeur/VVW DB2 - HVS/Petten DB1

Wedstrijdnr: 17290
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Dars, de
Veld: zaal 1 - Dars

03 mrt 12:55 uur

Geel Zwart DS3 - H.V.S. DS1

Wedstrijdnr: 813
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: Multitreffer, de
Veld: zaal 1

week 10|04 t/m 10 mrt 2019|Zaal

09 mrt 19:30 uur

H.V.S. DS1 - Lacom '91 DS4

Wedstrijdnr: 4026
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: Molentocht
Veld: Veld 1

10 mrt 09:30 uur

H.V.S. E1 - Hugo Girls E2

Wedstrijdnr: 1382
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: Molentocht
Veld: Veld 1

10 mrt 10:25 uur

HVS/Petten DB1 - H.C.V.'90 DB1#

Wedstrijdnr: 5518
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Molentocht
Veld: Veld 1

10 mrt 13:30 uur

Meervogels'60 DA1 - H.V.S. DA1

Wedstrijdnr: 14193
Poule: Dames A-Jeugd Poule NW-NH DA-02 Z
Accomm: Lelie, de
Veld: Veld 1

week 11|11 t/m 17 mrt 2019|Zaal

16 mrt 11:30 uur

S.C. Dynamo E2 - H.V.S. E1

Wedstrijdnr: 16089
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: Mijse, de
Veld: Veld 1

17 mrt 10:55 uur

D.S.O. D1# - H.V.S. D1#

Wedstrijdnr: 15726
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-04 Z
Accomm: Slenk, de
Veld: zaal 1

17 mrt 11:10 uur

Tornado DB1 - HVS/Petten DB1

Wedstrijdnr: 1833
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Waardergolf
Veld: zaal 1

17 mrt 13:05 uur

Vrone DS2 - H.V.S. DS1

Wedstrijdnr: 16419
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: Oostwal, de
Veld: zaal 1

17 mrt 13:30 uur

Spartanen DA1 - H.V.S. DA1

Wedstrijdnr: 14206
Poule: Dames A-Jeugd Poule NW-NH DA-02 Z
Accomm: Westfrieslandhal/De Bloesem
Veld: zaal 1

week 12|18 t/m 24 mrt 2019|Zaal

23 mrt 10:00 uur

Hollandia T E2 - H.V.S. E1

Wedstrijdnr: 4868
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-06 Z
Accomm: Harenkarspelhal
Veld: zaal 1

23 mrt 12:35 uur

Hollandia T D1 - H.V.S. D1#

Wedstrijdnr: 15727
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-04 Z
Accomm: Harenkarspelhal
Veld: zaal 1

24 mrt 11:00 uur

Hollandia T DB1 - HVS/Petten DB1

Wedstrijdnr: 2679
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-02 Z
Accomm: Harenkarspelhal
Veld: zaal 1

24 mrt 11:35 uur

Tonegido DA1 - H.V.S. DA1

Wedstrijdnr: 14217
Poule: Dames A-Jeugd Poule NW-NH DA-02 Z
Accomm: Wieringen, de
Veld: Zaal 1

24 mrt 14:20 uur

Tonegido DS2 - H.V.S. DS1

Wedstrijdnr: 14039
Poule: Dames Senioren Poule NW-NH DS-05 Z
Accomm: Wieringen, de
Veld: Zaal 1

 

 

 

** HVS heeft ook een facebook waar regelmatig leuke nieuwtjes/foto's/wedstrijdverslagen opkomen. 

Klik hier om er naar toe te gaan! 

 

Ziet u fouten, of heeft u verbeterpunten meldt dit dan bij Renate Ott. Mail: hvs@handbal.nl

[tabel|~3]